Dołącz do naszego zespołu

Jeśli znalazłeś ofertę dla siebie
daj nam znać.

Obowiązki:

- profesjonalna obsługa Klientów
- aktywna sprzedaż telefonów i akcesoriów oferowanych przez Firmę
- bieżące raportowanie sprzedaży
- dbałość o ekspozycję i porządek w miejscu pracy
- budowanie pozytywnych i trwałych relacji z Klientem

Wymagania:

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich
- potencjał handlowy poparty doświadczeniem w sprzedaży produktów bądź usług
- umiejętność pracy w zespole
- silna motywacja w dążeniu do wyznaczonych celów
- zdolności organizacyjne
- dyspozycyjność

Oferujemy:

- pracę w młodym i dynamicznym zespole
- atrakcyjne warunki wynagradzania
- możliwości rozwoju zawodowego

Nie jest wymagane doświadczenie w branży. Zapewniamy atrakcyjne szkolenia

CV z aktualnym zdjęciem, wraz listem motywacyjnym proszę przesłać na adres mailowy.
Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych dokumentów. Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Przesłane CV dokumenty muszą zawierać następującą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie
pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97
o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)"

Aktualna oferta pracy

Brak. Zajrzyj tutaj później.